Smiltsērkšķu eļļa

Amberfarm smiltsērkšķu eļļa 100%
Amberfarm smiltsērkšķu eļļa ar saulespuķu eļļu

Smiltsērkšķi ir uzskatāmi ne tikai par dekoratīvu krūmu, bet tā ogām un lapām piemīt daudz īpašību, kuras izmanto daudzās nozarēs. Smiltsērkšķis ir savdabīga pārtikas piedeva un lielisks dziedniecības augs.Smiltsērkšķi ir krūmauga augļi ar skābenu garšu. Tas ir viens no nedaudzajiem augiem, kura sastāvdaļas – lapas un ogas, satur praktiski visus dabā esošos vitamīnus.

Sastāvs: Linolskābe (30-35%), α-linolēnskābe (25-28%), oleīnskābe (15-20%), vitamīni A, E, karotinoīdi (beta karotīns), flavonoīdi, hlorogēnskābe, fitosteroli.

Veselībai: Stiprina imunitāti, piemīt sāpju remdinošas, antibakteriālas un dziedinošas īpašības. Izmanto gremošanas sistēmas ārstniecībā, kā arī ādas un elpošanas ceļu gļotādas bojājumu dziedēšanai. Ieteicama kuņģa-zarnu trakta slimību (kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnas čūlu, hroniska kolīta, aizcietējumu, hroniska gastrīta, gremošanas traucējumu, krekinga tūpļa, iekšējo hemoroīdu, dedzināšanas) ārstēšanai. Eļļa labi palīdz angīnas, tonsilīta, u.c. ārstēšanai. Ātri dziedina faringītus, rinītu un citas deguna dobuma slimības. Reimatisma un podagras gadījumā iesaka ieziest ar eļļu locītavas.

Kosmētikā: Var izmantot jutīgas, viegli iekaisušas ādas kopšanai, ādas novecošanās procesu kavēšanai un tās atveseļošanai. Dabīgie antioksidanti un svarīgākās taukskābes palīdz novērst kaitējumu, ko rada saules radiācija, samazina ādas iekaisumus, veicina dabīgos tonizējošos procesus, minimizē ilgstošas saules iedarbības rezultātus – grumbas, ādas sausumu, pigmentācijas plankumus.

Kulinārijā: Izmanto salātu mērču pagatavošanā, kā arī konditorejas izstrādājumiem un saldajiem ēdieniem.

 

Uzglabāšana
Neatvērta.Sausā, tumšā vietā līdz 1 gadam
Atvērta. Ledusskapī  (+6 līdz +15 C)

Kur nopirkt smiltsērkšķu eļļu?
Sazinieties ar mums pa tālruni +371 20 175 175 un vienosimies par iespējamo piegādi un nepieciešamo daudzumu! Vai arī veiciet pasūtījumu mūsu e-veikalā – ir pieejamas pudelītes 100 ml PIRKT ŠEIT, 250 ml PIRKT ŠEIT vai 30g PIRKT ŠEIT